Elektronik ve Optik Birleşim Ürünlerimiz 2018-01-02T13:15:37+00:00

MAKcam

 

 

 

MAKcam, dürbünlü nişan tertibatı üzerine monte edilebilen kompakt bir kamera sistemidir. Dürbünlü nişan tertibatı üzerinden direkt ve eş zamanlı hedef almayı, video kaydını ve görüntü çekimini tertibatın işlevini ve tutuşunu bozmadan gerçekleştirir. MAKcam, idari görev kanıtlarını göstermek için, avcılık ve talim tecrübelerini kayıt etmek için ideal bir partnerdir. Video kaydı ve sabit fotoğraf çekimi dâhili olarak gerçekleştirilir ve bunlar kayıt ya da canlı yayın halinde harici olarak yayınlanabilir.

 

MAKcam, iki parçadan oluşur: Kamera modülü ve dürbün montaj aparatı. Bu montaj aparatı, 40mm’den 45mm’ye kadar çapa sahip olan çeşitli göz mercekleri ile uyumludur. Kamera modülü ise 4 mandallı kilit üzerine monte edilmiştir.

 

 

MAKcam, 16GB ve 32GB’lık depolama alanı olmak üzere iki modele sahiptir. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü ise 30fps ve 720×480 pikseldir. Pil ömrü 16GB’lık modelde 60 dakika ve 30GB’lık modelde 180 dakikadır. MAKcam’in tek parça alüminyum 7075 bloktan frezelenmiş olması IP67 standartlarında su geçirmezlik (1m) sağlar. Yüksek kalitedeki kaplaması (sert kaplama) sayesinde, gövde ve montaj yapısı sağlamdır ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Entegre edilmiş lityum polimer pil ile çalışır ve bu piller USB kablo ile tekrar şarj edilebilir.